Feromony pro ženy

nabídka pro ženy


Řada MAGNETIFICO - power of pheromones je to nejlepší co můžete na trhu mezi feromony pro ženy sehnat. Exkluzivní parfémy pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebvědomí a získání respektu. Unikátní design, neuveřitelná výdrž a neodolatelná vůně obsahující AT-SC-R formuli. AT-SC-R FORMULA for woman je unikátní kombinace látek, které byly navrhnuty tak, ať zvyšují sexuální přitažlivost žen z pohledu mužů pomocí jejich podvědomí a smyslů. Zvyšují ženám sebevědomí a mají vliv na získání respektu u mužů i žen. Produkty z této řady jsou pravé parfémy a proto má jejich vůně opravdu neuvěřitelnou výdrž. Feromony v rukou ženy! Vhodné pro denní nošení, na rande, diskotéku, obchodní jednání, pracovní pohovor a další příležitosti.

Mezi tzv. čistými feromony - to znamená esence s jemnými pachovými atraktanty jsou dlouhodobě oblíbené feromony pro ženy BeMine PURE 10ml.

NOVINKA - novinkou jsou pak afrodiziakální vonné a masážní svíčky z řady MAGNETIFICO - power of pheromones. Afrodiziakální vonné svíčky vám pomohou vytvořit tu správnou podmanivou atmosféru pro romantickou večeři, předehru a milování. Masážní svíčky Enjoy it! Vám zaručeně pomohou povznést partnerskou masáž na novou jedinečnou úroveň.

 

 
  • Řadit dle:
  • 26 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty