Feromony pro ženy LOVELY LOVERS BeMINE PURE 10ml - esence

Feromony pro ženy pro zvýšení sexuální přitažlivosti, charizma a sexappealu. Možno použít se svým parfémem. tzv. čisté feromony.


  • 387,60 Kč bez DPH
  • Skladem
469 Kč
Kategorie: Feromony pro ženy
 

feromony pro ženy

BeMine PURE, obsahují pouze jemné pachové atraktanty, které však neovlivní vůni vašeho parfému. Můžete je používat zároveň se svým oblíbeným parfémem. Bývají proto označovány jako tzv. "čisté feromony pro ženy" 

jak bemine pure působí?

Koncentrovaná forma jemných pachových atraktantů navržená tak, aby zvýšila zájem u mužů tím, že je podněcují a soustřeďují jejich pozornost na ženy a pomohla ženám kolem sebe vytvořit auru dominance.
 

Pro koho jsou tzv. čisté feromony bemine pure určeny?

BeMINE PURE WOMAN od LOVELY LOVERS je produkt pro pro každou ženu, která chce vědomě a nenápadně využít jeho působení. Lze rozlišit 4 hlavní cíle, jejichž dosažení bude snadnější:

1) ATRAKTIVITA a FLIRT

díky působení na podvědomí mužů se stanete v jejich očích mnohem atraktivnější, což znásobí Vaši šanci na úspěch při svádění!

   

2) MEZILIDSKÉ KONTAKTY

pachové atraktanty byly navrženy tak, aby měly vliv na náklonnost lidí, s nimiž pobýváte. Usnadňuje to každodenní společenské a pracovní kontakty.

   

3) EFEKTY V PRÁCI

po aplikaci budete vnímána jako partnerka hodná důvěry. Získané charisma a autorita jsou neocenitelné během práce spočívající např. v řízení pracovníků, při kontaktu se zákazníkem nebo během jednání se šéfem ohledně zvýšení platu.

   

4) ALFA SAMICE

zvyšují sebejistotu, což usnadňuje získání dominance ve skupině a zvýší afinitu partnerů/partnerek na naše podmanivé působení.

 

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Flakón vydrží velmi dlouhou dobu, poněvadž to je koncentrát. Díky vysoké koncentraci stačí nanést několik dávek (3-4 kapky) za použití vhodného kapátka. Nejlépe v okolí krku, na dekolt nebo na zápěstí. Možné je také aplikovat na povlečení nebo jiné místo.

POZNÁMKA: BeMine PURE můžete přilít do svého oblíbeného parfému, protože formule BeMINE PURE nenaruší jeho vůni. Ale pro lepší účinnost doporučujeme používat samostatně.

Obsah: 10ml   

LOVELY LOVERS – z náruživosti k lásce..

Značka LOVELY LOVERS je výsledkem práce specialistů z celé Evropy. Technologové si dali za cíl vytvořit unikátní a účinnou formuli za dostupnou cenu. Díky tomu vznikla řada intimní kosmetiky pro náročné odběratele, kteří si cení nejvyšší kvalitu intimního života. Všechny produkty byly dermatologicky testovány, byly vyrobeny podle farmaceutických norem GMP (ang. Good Manufacturing Practice) a zaregistrovány v KSIoK (Celostátní systém informování o kosmetických přípravcích) / CPNP (Cosmetic Products Notification Portal. Nejvyšší standardy kontroly jakosti a původu surovin poskytují spotřebitelům jistotu, že výrobky mají tu nejvyšší kvalitu a účinnost, potvrzenou testy a posudky spokojených Zákazníků. To také potvrzuje značce LOVELY LOVERS cena udělená za získání 1. místa v hlasování VAVŘÍN SPOTŘEBITELE - OBJEV ROKU 2014 v kategorii "intimní přípravky".