Feromony pro muže

nabídka pro muže


Řada MAGNETIFICO - power of pheromones je to nejlepší co můžete na trhu mezi feromony pro muže sehnat. Exkluzivní parfémy pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebvědomí a získání respektu. Unikátní design, neuvěřitelná výdrž a neodolatelná vůně obsahující AT-SC-R formuli. AT-SC-R FORMULA je unikátní kombinace látek, které byly navrženy tak, ať zvyšují sexuální přitažlivost mužů z pohledu žen pomocí jejich podvědomí a smyslů. Zvyšují mužům sebevědomí a mají vliv na získání respektu u mužů i žen.Produkty z této řady jsou pravé parfémy a proto má jejich vůně opravdu neuvěřitelnou výdrž.

Mezi tzv. čistými feromony - to znamená esence s jemnými pachovými atraktanty jsou dlouhodobě oblíbené feromony pro muže BeMine PURE 10ml.

NOVINKA - novinkou jsou pak afrodiziakální vonné a masážní svíčky z řady MAGNETIFICO - power of pheromones. Afrodiziakální vonné svíčky vám pomohou vytvořit tu správnou podmanivou atmosféru pro romantickou večeři, předehru a milování. Masážní svíčky Enjoy it! Vám zaručeně pomohou povznést partnerskou masáž na novou jedinečnou úroveň.

 
  • Řadit dle:
  • 26 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty