Feromony pro ženy LOVELY LOVERS BeMINE Fragrance 10ml

Feromony pro ženy se svůdnou vůní pro zvýšení sexuální přitažlivosti, charizma a sexappealu.


 • 387,60 Kč bez DPH
 • Skladem
469 Kč
Kategorie: Feromony pro ženy
 

Feromony pro ženy obohacené o tóny ženského aroma

Výsledek zkoumání více než 107* látek (tzv. pachových atraktantů)
*- kvůli získání speciální formule BeMINE INTENSE Pheromones bylo prozkoumáno až 107 různých komponentů 

Co jsou Bemine fragrance a jak působí?

BeMine Fragrance 10ml jsou tzv. feromony pro ženy se svůdnou vůní. Koncentrovaná forma a vhodné poměry tzv. "pachových atraktantů" byly navrženy tak, aby zvýšily zájem mužů tím, že podněcují a soustřeďují jejich pozornost na ženy a pomohly jim vytvořit auru "alfa samice" 

Pro koho jsou feromony pro ženy Bemine fragrance určeny?

BeMINE FRAGRANCE MAN od LOVELY LOVERS je produkt pro každou ženu, která chce vědomě využívat jejich přínosy. Lze rozlišit 4 hlavní cíle, jejichž dosažení bude snadnější:

1) ATRAKTIVITA a FLIRT

díky působení na podvědomí mužů se stanete v jejich očích mnohem atraktivnější, což znásobí Vaši šanci na úspěch při svádění!

   

2) MEZILIDSKÉ KONTAKTY

pachové atraktanty mají vliv na náklonnost lidí, s nimiž pobýváte. Usnadňuje to každodenní společenské a pracovní kontakty.

   

3) EFEKTY V PRÁCI

po aplikaci  budete vnímána jako partnerka hodná důvěry. Získané charisma a autorita jsou neocenitelné během práce spočívající např. v řízení pracovníků, při kontaktu se zákazníkem nebo během jednání se šéfem ohledně zvýšení platu.

   

4) ALFA SAMICE

zvyšují sebejistotu, což usnadňuje získání dominance ve skupině a zvýší afinitu partnerů/partnerek na naše podmanivé působení.

 

Ověřená receptura "INTENSE Pheromones" – 1. místo!

Efektivita účinku záleží především na optimálních proporcích produktu, které jsou pečlivě střeženým tajemstvím výrobce. Spokojenost zákazníků potvrzuje fakt, že  značka LOVELY LOVERS obsadila 1. místo v celo polské soutěži "VAVŘÍN SPOTŘEBITELE - OBJEV ROKU 2014". Je to projekt spotřebitelů, který každý rok nominuje nejpopulárnější, nové a inovované značky v daných kategoriích. LOVELY LOVERS se může pyšnit vítězstvím v kategorii: "intimní přípravky". Děkujeme! 

Nové Tóny vůně BeMINE FRAGRANCE woMAN:

   • HLAVA: květ papáji, zelené jablko, frézie, broskev
   • SRDCE: leknín, narcis, gardénie
   • ZÁKLAD: santalové dřevo, černý rybíz, pižmo

 

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Flakón vydrží velmi dlouhou dobu, poněvadž to je koncentrát. Díky vysoké koncentraci stačí nanést několik dávek (3-4 kapky) za použití vhodného kapátka. Nejlépe v okolí krku (např. za ušima, na límec), na dekolt nebo na zápěstí. Možné je také aplikovat na povlečení nebo jiné místo.

Obsah: 10ml 

LOVELY LOVERS – z náruživosti k lásce..

Značka LOVELY LOVERS je výsledkem práce specialistů z celé Evropy. Technologové si dali za cíl vytvořit unikátní a účinnou formuli za dostupnou cenu. Díky tomu vznikla řada intimní kosmetiky pro náročné odběratele, kteří si cení nejvyšší kvalitu intimního života. Všechny produkty byly dermatologicky testovány, byly vyrobeny podle farmaceutických norem GMP (ang. Good Manufacturing Practice) a zaregistrovány v KSIoK (Celostátní systém informování o kosmetických přípravcích) / CPNP (Cosmetic Products Notification Portal. Nejvyšší standardy kontroly jakosti a původu surovin poskytují spotřebitelům jistotu, že výrobky mají tu nejvyšší kvalitu a účinnost, potvrzenou testy a posudky spokojených Zákazníků. To také potvrzuje značce LOVELY LOVERS cena udělená za získání 1. místa v hlasování VAVŘÍN SPOTŘEBITELE - OBJEV ROKU 2014 v kategorii "intimní přípravky".